Kidda X Capital T - Magji

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Kidda X Capital T - Magji
Music: Rzon Music, Pllumb \u0026 Makalo
Mix: Rzon Music
Master: Lorenc Alija - Avaxus
Video: Valon Aziri CINEGR8

Connect with Capital T:
KAPOofficial
truekapo
truekapo

Connect with Kidda:
KIDDA on SEcrone ► secrone.info? ...
KIDDA on Instagram ► theonlykidda

Ladda ner

visningar
2,810,812

Kommentarer

 • Why isn't it on Spotify yet???🥺🥺🥺

  niduoe streniduoe stre4 timmar sedan
 • o si me magjiiii🧡

  Shkelqimi HidraliuShkelqimi Hidraliu4 timmar sedan
 • With the STAGED Corona SCAM the governments all over the world are trying to eradicate our FREEDOM. If we don't FIGHT back we will end up as SLAVES....

  John SmithJohn Smith6 timmar sedan
 • Hello everyone, I'm from far away from Vietnam. iLove all

  HỘI MẸ BẦU SINH CON VUI VẺHỘI MẸ BẦU SINH CON VUI VẺ9 timmar sedan
 • capital, wie er sich einfach den namen nimmt , ehrbärmlich

  BlackOutBlackOut12 timmar sedan
  • Love from India🇮🇳❤️

   niduoe streniduoe stre4 timmar sedan
 • I fell in love😪

  Aicha aichaAicha aicha13 timmar sedan
 • secrone.info/video/idh5p6iypaFnmZY/video.html

  FlordiFlordi13 timmar sedan
 • O si me magji në këtë rast diqysh po tingllon sikur: "o si me ma q* " hahahahahaha what the fuck

  thisisdrini 183thisisdrini 18314 timmar sedan
 • Nice 👍 song

  Rufiya Islam SarikaRufiya Islam Sarika16 timmar sedan
 • 😊

  VAG NaVAG Na16 timmar sedan
 • 🇨🇳✅📱🇴🇲🇦🇪

  VAG NaVAG Na16 timmar sedan
 • 👏❤

  Marina NtoukaMarina Ntouka16 timmar sedan
 • Ky kidda si trans

  illyrian bloodillyrian blood17 timmar sedan
  • 😂🤦🏼‍♂️

   RediRedi13 timmar sedan
 • Ooooo breeeee😍😍😍😍♥️♥️♥️♥️💕💕💕💕

  kidakida18 timmar sedan
 • Ropt me kalli krejt qekjo kang

  Geni PubgGeni Pubg18 timmar sedan
 • Magji💔

  Valmira RudajValmira Rudaj20 timmar sedan
 • O si me magji🌹 O si me magji🌹 O si me magji🌹

  dutoiu hourdutoiu hour20 timmar sedan
 • Kidda je super kengetar Ben muzik te vecant

  Igli IgliIgli Igli21 timme sedan
 • Love from India🇮🇳❤️

  Raju aroraRaju arora21 timme sedan
 • 🔥❤️ 📡

  S. CanS. Can23 timmar sedan
 • ❤❤❤❤❤😻

  LyricsLyricsDag sedan
  • Magjia e veres - - - - - - Like kush Mendon Si un ;)

   dutoiu hourdutoiu hour20 timmar sedan
 • When at apple music ?

  MelosMelosDag sedan
 • Maxhi

  vee sinanivee sinaniDag sedan
 • Αργυρόκαστρο 🇬🇷👌

  A KA KDag sedan
  • Gjirokaster 🇦🇱👌🏼

   RediRedi13 timmar sedan
 • Bravo vlla

  Tony MontanaTony MontanaDag sedan
 • 🔥🔥😍😍

  Alina BozAlina BozDag sedan
 • ❤️🔥♥️🤩👍⭐🧡🇦🇱💜💜😇🔥🔥✌️👍

  Jeta IsmailiiJeta IsmailiiDag sedan
 • Zemren ma more ti ❤️❤️

  Anila GrekuAnila GrekuDag sedan
 • Tope Tope Fiks 🙈 📲💓🔥💓💏🥀

  kostandina nndinakostandina nndinaDag sedan
 • Alles Gut KIDDA🔥🔥🔥🔥

  Marinel LoziMarinel LoziDag sedan
 • Your big fan kidda from Pakistan I listen Your song from along time

  MINIMO FAMILYMINIMO FAMILYDag sedan
 • Sick...!!!!!

  Butrinti NYButrinti NYDag sedan
 • Uaaaaaaa , po kta nuk benin dot nje ze se as 2 metra larg nuk e kam kalane😂Te me kishin fole te shikoja video clip-in te pakten.😂 My Gjirokastraa 😍😍

  serdy ximiserdy ximiDag sedan
 • Gjirokaster City

  liberty libertyliberty libertyDag sedan
 • Magjia e veres - - - - - - Like kush Mendon Si un ;)

  Gucci SMURFGucci SMURFDag sedan
 • Capital t coment Mozzik like

  Amer EleziAmer EleziDag sedan
  • Per mu capital t

   Amer EleziAmer EleziDag sedan
 • 🔥🔥

  Mercedes Gomariz LozanoMercedes Gomariz LozanoDag sedan
  • Am besten Deutschland gegen Albanien eintauschen

   serdy ximiserdy ximiDag sedan
 • The duo 😍🇦🇱

  Mlle PandaMlle PandaDag sedan
 • @capitalt @kidda jam fiksu e kom ringtone ntelefon love from austria 😍🇦🇱

  E. SejE. SejDag sedan
 • Why isn't it on Spotify yet???🥺🥺🥺

  nijuo joingnijuo joingDag sedan
 • secrone.info/video/fdlmi9uUZndjebM/video.html do you mean??d

  Tuncay SertTuncay SertDag sedan
 • HIT HIT HIT 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍🥀🥀🥀🥀🥀🔮🔮🔮

  Iam KapoIam KapoDag sedan
 • This is Fire

  KaiDOKaiDODag sedan
 • Magji😍😍😍 Capital 😘😘😘 Gjirokaster 😅😘😘😘😘

  seriale turke love 😘🥰😇seriale turke love 😘🥰😇Dag sedan
  • Po 😘😘😘😘 Une aty jetoj 😘😘😍😆

   seriale turke love 😘🥰😇seriale turke love 😘🥰😇Dag sedan
  • GJIROKASTRA - qershia mbi tort 🔥

   nijuo joingnijuo joingDag sedan
 • O si me ma qi

  Lé ArtLé ArtDag sedan
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  Ylber Zhuka2016Ylber Zhuka2016Dag sedan
 • Super

  Adi TakoAdi TakoDag sedan
 • Kidda has become fat!! What happend lol

  Mas EsszevenMas EsszevenDag sedan
 • Super keng😍

  𝖚𝖓𝖐𝖓𝖔𝖜𝖓𝖚𝖓𝖐𝖓𝖔𝖜𝖓Dag sedan
 • O si me magji O si me magji Zemren ma more ti Zemren ma more ti O si me magji O si me magji Zemren ma more ti O si me magji O si me magji O si me magji Zemren ma more ti Super hit bre 🤩😍🤩😍🤩😍

  ChimmyChimmyDag sedan
 • Am besten Deutschland gegen Albanien eintauschen

  Banksy BroBanksy BroDag sedan
 • Samra left the chat

  CashRules ZikarioCashRules ZikarioDag sedan
 • Kidda’s part is fire 🔥

  ioanna xotzaiioanna xotzai2 dagar sedan
 • secrone.info/video/idh5p6iypaFnmZY/video.html

  FlordiFlordi2 dagar sedan
 • Kidda bulleci

  Anita BesteAnita Beste2 dagar sedan
 • The free rock immunologically possess because wool biosynthetically hammer opposite a closed bat. two, righteous zipper

  Joe JohnsonJoe Johnson2 dagar sedan
 • GJIROKASTRA - qershia mbi tort 🔥

  Megi KociuMegi Kociu2 dagar sedan
 • Kenga me e bukur qe kam degjuar I love you too

  dolimi jotoodolimi jotoo2 dagar sedan
  • Qr osht bo si trend tn cdo kong qe lancohet duhet mi kap patjeter 1 million views n 1 dit

   nijuo joingnijuo joing12 timmar sedan
 • O si me magji🌹❤️

  igli hidri432igli hidri4322 dagar sedan
 • Hiiiiti 2021💪🔥🔥🔥🔥

  Oluap V.aOluap V.a2 dagar sedan
 • Got my heart at Gjirokastër 😍🥰🤍

  cqvio dolicqvio doli2 dagar sedan
  • wyld

   dolimi jotoodolimi jotoo2 dagar sedan
 • 👍

  Baran DoganBaran Dogan2 dagar sedan
 • Disslike o repera ropt jau cifsha

  enissadikuenissadiku2 dagar sedan
 • ❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  kristina rapikristina rapi2 dagar sedan
 • @kidda if u see this ,I want to u know that TI JE MAGJİA İME 🥺✋🏼🔮❤💕🌹💅🥵🥵🥵🥵

  C A T H Y CTYC A T H Y CTY2 dagar sedan
  • 🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱❤️❤️

   cqvio dolicqvio doli2 dagar sedan
 • O si me magji 🌹

  Erzan QejvaniErzan Qejvani2 dagar sedan
 • O si me magji zemren sma ka mar njeri😂🙈🙈 Muzika shum e bukur

  zuygj bnsvzuygj bnsv2 dagar sedan
  • RREN E KI 😅

   Iam KapoIam Kapo2 dagar sedan
 • Kidda dhe capital t jan vet si magji ashtu kan ber dhe kengen jeni yje te dy bravo kjo do jet hit veror 💋❤💋❤💋💋❤💋❤ju dua shum 😘😘😘😘

  Mateo NeliMateo Neli2 dagar sedan
 • Jugu eshte perl

  Anjeza ShetaAnjeza Sheta3 dagar sedan
 • Kidda per shkak kti captial M e ki dislike edhe pse nje kohe kam pas shum respekt per ket M.. edhe e kam ndegju shumm mir po prej qe ka shti hunt mes mozzik dhe loridanss duke komentu e ba dissa mes nje qifti ka dal prej qefi se ndegjoj maa..

  Las VegasLas Vegas3 dagar sedan
  • Spotify bruda?

   zuygj bnsvzuygj bnsv2 dagar sedan
 • 2 kengetaret e mi te preferuar ne nje bashkepunim✨💫💫🔥🔥🔥

  Regdu GehtRegdu Geht3 dagar sedan
 • Top Sommer Hit

  meljeke 2021 lovemeljeke 2021 love3 dagar sedan
 • wyld

  Just be happy and smileJust be happy and smile3 dagar sedan
 • ON REPART🔮🥀🥀🥀🥀🥀🥀🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Iam KapoIam Kapo3 dagar sedan
 • 🔮💜

  Iam KapoIam Kapo3 dagar sedan
  • 😎😎😎😎

   Regdu GehtRegdu Geht3 dagar sedan
 • 🥰❤🥰

  Rajmonda CakaRajmonda Caka3 dagar sedan
 • 🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱❤️❤️

  Nabil Oran 31Nabil Oran 313 dagar sedan
 • Nuk gjon mo njeri kenge romance 2021

  frenk valleyfrenk valley3 dagar sedan
 • Rroft kidda me qat refren se ti capital as 200 views si meriton

  Moss DellaMoss Della3 dagar sedan
  • @su sii ja fus plot mos u shqetso

   Moss DellaMoss Della3 dagar sedan
  • mos ja fut kot 🤣

   su siisu sii3 dagar sedan
 • secrone.info/video/idh5p6iypaFnmZY/video.html

  FlordiFlordi3 dagar sedan
 • RESPECT BY ROMANIA . SHUM TE DUA CAPITAL T . KIDDA .🙏🇷🇴🇦🇱🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Ionut l.Ionut l.3 dagar sedan
  • Alter was sölle das,albaners sind einfach zu krass,ich verstehe eigentlich nichts aber ich liebe dieses lied.

   nijuo joingnijuo joingDag sedan
 • DUET MA I MIR QE KAM DEGJUAR NDONJEHER 😍TE DUA CAPITAL T

  Vlera raçiVlera raçi3 dagar sedan
 • Aaa look

  tilemi lemitilemi lemi3 dagar sedan
 • Spotify bruda?

  El Che BeniEl Che Beni3 dagar sedan
 • Tropoja Girl , Fioralba Dizdari........

  djalingatropojadjalingatropoja3 dagar sedan
 • baba song

  Benjamin WickBenjamin Wick3 dagar sedan
 • O si me magji

  Humor ShqiptarHumor Shqiptar3 dagar sedan
 • 😎😎😎😎

  Humor ShqiptarHumor Shqiptar3 dagar sedan
 • duhej ky bashkpunim i dy kengetareve t mi te preferuar . kenga qe me con nga e qeshur n t qar 😍😇 love you

  ervisa ahmetiervisa ahmeti3 dagar sedan
 • Gjirokastra ime

  Debora RondoDebora Rondo3 dagar sedan
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Kevin KönnemannKevin Könnemann3 dagar sedan
 • 🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Mike SaraftMike Saraft3 dagar sedan
 • Teksti: 👇 Mos shkoni kot deri ketu se ska gja 🤣🤣🤣 Teksti "left the chat" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Hahaha .

  Elisa AdemiElisa Ademi3 dagar sedan
 • Super hit🏅🏅 A do kishte dalur hit i bukur po te kishin bere butrint imer me kidden un mendoj se do te ishte nje super hit 🏅🏅

  Elisa AdemiElisa Ademi3 dagar sedan
 • O si me magji 🏅🏅

  Elisa AdemiElisa Ademi3 dagar sedan
 • 👁

  Marek BaszyńskiMarek Baszyński3 dagar sedan
 • secrone.info/video/Zs6qnMixj5Z1oMk/video.html

  Shashiwanth NemuriShashiwanth Nemuri3 dagar sedan
 • Kidda ty te duhet bje bashkpunim me bardhin

  À Ń À _ V È Ŕ Ù Ś H ÌÀ Ń À _ V È Ŕ Ù Ś H Ì3 dagar sedan
 • O si me magjiiii🔮😈😈💜💜💜💜

  Iam KapoIam Kapo3 dagar sedan